135 TL’lik Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu!

135 TL'lik Tom Clancy's The Division ücretsiz oldu!

135 TL’lik Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu!

ABONE OL 

Ubisoft tarafından Türkiye‘de 135 TL fiyat etiketiyle satılan Tom Clancy’s The Division oyunu bilgisayar oyuncuları için bir haftalığına ücretsiz oldu.

Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Oldu

2016 yılında piyasaya sürülen ve dünya genelinde 10 milyonun üzerinde satan oyunun standart versiyonu 1 Eylül-8 Eylül tarihleri arasında ücretsiz oldu. Ücretsiz oyun dağıtma furyası son gaz devam ederken rekabetin artması ve ortaya böyle bir haber çıkması oyun sevenleri şüphesiz çok mutlu etmiştir.

Tom Clancy-s The Division ucretsiz

Hikaye kurgusuyla dikkat çeken oyun New York City’de geçiyor ve Multiplayer özellikler de sunuluyor. Oyunun açıklaması ise şu şekilde:

Kara Cuma sırasında, müthiş bir salgın büyük bir hızla New York’u etkisi altına alıyor. Kamu hizmetleri bir bir çöküyor. Yiyecek ve su kıtlığı birkaç gün içinde şehri kaosa sürükleyecek. İşte tam bu anda taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division devreye giriyor. Normalde toplumun içinde sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen bu ajanlar aslında gerektiğinde toplumu kurtarmak için bağımsız olarak eyleme geçmek üzere eğitilmiş.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir