12 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı aktif oldu

10 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı

12 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı aktif oldu

ABONE OL 

Kripto para piyasasında HODL eden yatırımcıların cüzdanları yakından takip ediliyor. Bu takip edilen cüzdanlar arasında yer alan bir Bitcoin cüzdanı 12 yılın ardından Bitcoin transferi gerçekleştirdi.

Bitcoin Cüzdanı Sessizliğini Bozdu

12 yıl 8 aydır herhangi bir transfer gerçekleştirmeyen bir Bitcoin cüzdanı aktifleşti. Değeri yaklaşık 30 milyon dolar olan 1.005 Bitcoin‘i başka bir cüzdana gönderen cüzdan sahibi kripto para piyasasında gündem haline geldi.

Transfer Whale Alert tarafından farkedildi ve paylaşıldı.

Yakın zamanda da 8 yıldır sessiz olan bir Ethereum cüzdanı transfer gerçekleştirmişti. Bu hamlelerin ne amaçla yapıldığı bilinmezken cüzdan sahiplerinin yeni bir soğuk cüzdana gönderdiği düşünülüyor.

Bitcoin cüzdanı

Sessiz Ethereum Cüzdanı Aktifleşmişti

Uzun zamandır sesiz olan kripto para cüzdanları yavaş yavaş hareket etmeye başladı. 8 yıldır sessiz olan Ethereum cüzdanından 641 Ethereum transfer ettirilmişti. Değeri yaklaşık 1.2 milyon dolar olan Ethereum’ların Ethereum ICO döneminde satın alındığı dikkatleri çekmişti.

Bu da yatırımcının neden şimdi bu transferi gerçekleştirdiği merak konusu oldu. Çünkü Ethereum’un ATH seviyesi olan 4.891 dolar seviyesinde gerçekleştirilmemesi ve bugünlerde gerçekleştirilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir