108 megapiksel kameralı Redmi modelleri tanıtılabilir

 108 megapiksel kameralı Redmi modelleri tanıtılabilir

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyet gösteren Redmi güçlü modellere karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ortaya atılan iddiaya göre Redmi 108 megapiksel kamerayı akıllı telefonlarına entegre ederek rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

108 Megapiksel Kameralı Redmi Telefonlar Üretilebilir

Xiaomi geçtiğimiz yıl 108 megapiksel ana kameraya sahip akıllı telefonları piyasaya sürmüştü. Bir hayli dikkat çeken bu hamle sonrasında satışlarda ciddi artışı gören Xiaomi, alt markası Redmi içinde aynı strateji uygulamak istiyor olabilir. İddialara göre Redmi, 108 megapiksel ana kameraya sahip akıllı telefon üreterek orta segment akıllı telefonlar arasında öne çıkmayı hedefliyor.

108 megapiksel kameralı Redmi

Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden paylaşılan bir görselde iki akıllı telefon özellikleri yer alıyor. Bu akıllı telefonlar Gauguin ve Gauguin Pro olarak isimlendirilmiş. Bu isimlendirmenin modellerin ismini gizlemek için olduğu düşünülüyor. Bu görsele Gauguin, 64 megapiksel ana kameraya, Gauguin Pro,108 megapiksel ana kameraya sahip. İsmi gizlenmiş olan bu modellere yalnızca ana kamera çözünürlükleri biliniyor.

Redmi’nin önümüzdeki günlerde Redmi Note 10 ismiyle bir akıllı telefon tanıtılacağı biliniyor. Bu özellikler Redmi Note 10 ve beklenmeyen Redmi Note 10 Pro‘ya ait olabilir.

Geçtiğimiz yıl Xiaomi, Mi CC9 isimli bir akıllı telefon üretmişti. Bu akıllı telefon üzerinden de bir iddia bulunuyor. Bu iddia Mi CC serisinin devam ettirilmesi ve Mi CC10 ve Mi CC10 Pro isimli iki akıllı telefon duyurulmasını içeriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir