10 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı aktif hale geldi!

10 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı

10 yıldır sessiz olan Bitcoin cüzdanı aktif hale geldi!

ABONE OL 

Kripto para piyasasındaki çalkantılar sürerken 10 yıldır pasif halde olan bir Bitcoin cüzdanının transfer gerçekleştirdi. Cüzdan sahibinin Bitcoin balinası olduğu da görüldü.

10 Yıllık Sessizliğini Koruyan Bitcoin Cüzdanı Aktif Hale Geldi

Bitcoin yatırımcıları tarafından bazı cüzdanlar ”HODL” amacıyla kullanılıyor. Bu da yatırım yapıp bir süre boyunca cüzdanın içerisindeki kripto paraya satmamak anlamına geliyor. Özellikle Bitcoin yatırımcıları tarafından uygulanan bu yöntem bazı cüzdanların yıllar boyunca hareketsiz kalmasına sebep oluyor.

Bitcoin cüzdan sayısı

Yine böyle bir cüzdan bu aktif hale geldi ve 1.432,93 adet Bitcoin başka bir cüzdana transfer edildi. Transfer edilen Bitcoin’lerin yaklaşık değeri ise 38 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

10 yıldır hareket etmeyen Bitcoin cüzdanı

Eski BitMEX CEO’su Hayes Açıklamalarda Bulunmuştu

Bitcoin ve kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Arthur Hayes, daha önce yaptığı tahminlerin aksine açıklamalar yaptı. Hayes’e göre 2023 yılı içerisinde Bitcoin 70 bin dolar seviyelerine yükselemeyecek:

Önümüzdeki 2024 yılı bence iyi bir yıl olacak. Bu yıl 70.000 dolara çıkacağımızı sanmıyorum. Gelecek yıl, bu engeli aştığımız ve ardından 2025, 2026’nın zirvesini aldığımız zaman olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir