1 milyar XRP kilidi açıldı! Arz devam ediyor

1 milyar XRP kilidi açıldı! Arz devam ediyor

ABONE OL 

Ripple (XRP) yine tartışılacak bir karara imza attı ve 1 milyar XRP‘nin kilidini açtı. Bu dolaşımdaki miktarı arttıracağı için XRP yatırımcılarının tepkisini çekti. Aynı hamleyi Şubat ayından bu yana yapan Ripple, tepkilerin odağı oldu. 222 milyon dolar değerindeki XRP’lerin fiyata nasıl bir etkisi olacağının yakın zamanda görülmesi tahmin ediliyor.

Ripple‘ın dolaşıma yeni XRP‘leri sokmasının fiyatı azaltma ihtimalini yükselttiği için yatırımcılarının olumsuz tepkilerine maruz kaldı. Bilindiği üzere miktarı artan herhangi bir şeyin fiyatı düşer (Örneğin yaz aylarında domates üretiminin artması ve domates fiyatının düşmesi). Her ay yapılan bu kilit açma işlemine yönelik yatırımcılar konu hakkında imza toplamış ve bu hamlelerin yapılmamasını talep etmişti.

Ripple Arza Devam Ediyor: 1 Milyar XRP Kilidi Açıldı

Ripple her ayın ilk günü gerçekleştirdiği Ripple (XRP) arzına devam ediyor. Her ayın ilk günü 1 milyar XRP kilidi açan Ripple, tepkilerin odağı haline geldi. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu hamlenin düzenli olarak yapılması gerektiğini savundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir