Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri fragmanı yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri fragmanı yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri fragmanı yayınlandı

ABONE OL 

Prime Video tarafından hazırlanan, 2 Eylül tarihinde yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinin resmi fragmanı yayınlandı.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Fragmanı

Orta Dünya’nın ikinci çağında, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit olaylarından binlerce yıl önce geçen Güç Yüzükleri, Peter Jackson’ın üçlemesinde ima edilen, itibari yüzüklerin yaratılmasını ve Sauron’un yükselişini izleyeceğimizi vaat ediyor. Film serisinden Galadriel, Elrond ve Isildur karakterlerinin geri döneceği belirtiliyor.

Prime Video’nun Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Orta Dünya tarihinin efsanevi İkinci Çağının kahramanca efsanelerini ilk kez ekranlara getiriyor. Bu destansı dram, J.R.R. Tolkien’in The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi’nin olaylarından binlerce yıl önce geçiyor ve izleyicileri büyük güçlerin dövüldüğü, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıma uğradığı, olası kahramanların test edildiği bir döneme geri götürecek.

En iyiler tarafından asılan umut ve Tolkien’in kaleminden akan en büyük kötü adam tüm dünyayı karanlıkta örtmekle tehdit etti. Göreceli bir barış döneminden başlayarak, dizi, kötülüğün Orta Dünya’ya uzun süredir korkulan yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşirken, hem tanıdık hem de yeni karakterlerden oluşan bir topluluk kadrosunu takip ediyor. Puslu Dağların en karanlık derinliklerinden, elflerin başkenti Lindon’un görkemli ormanlarına, nefes kesen ada krallığı Númenor’a, haritanın en uzak noktalarına kadar bu krallıklar ve karakterler, gittikten çok sonra yaşayan mirasları parçalayacaklar.”

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Dizisinin Bütçesi!

2 Eylül’de ön gösterime girecek olan ve Eylül ayı bitmeden Prime Video platformunda yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinin bütçesi ortaya çıktı.

Amazon, orta dünya efsanesinin yayın haklarını 250 milyon dolara satın almıştı, dizinin ilk sezonunun bütçesi ise 465 milyon dolar oldu.

Film serisinin toplamda 3 milyar dolara yakın bir gişe geliri kazanması ve bütçesinin yalnızca 281 milyon dolar olması Amazon’un iştahını kabartmış gibi duruyor. Şirket 5 sezon çekeceğini açıkladığı dizinin ikinci sezonunu da şimdiden sipariş etmiş durumda. Amazon’un yapım için hiçbir şekilde masraftan kaçınmayacağı net bir şekilde görünüyor. Dizi, film serisinin popülerliğini geçer mi hep birlikte göreceğiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir