Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili tüm detaylar

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili tüm detaylar

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili tüm detaylar

ABONE OL 

Amazon Prime Video tarafından hazırlanan ve yakında yayınlanması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinin resmi ismi ve tanıtım videosu dün yayınlandı. Türkçe ismiyle Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri için heyecanlandıran tanıtım videosu henüz bir gün olmadan 2 milyona yakın izlendi.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

2 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacağı açıklanan dizinin yeni bir çağ açacağı düşünülüyor. YouTube videosunda Güç Yüzükleri ile Orta Dünya’ya Yolculuk kelimeleriyle tanıtılan diziyle birlikte Orta Dünya tarihinde efsaneleşen İkinci Çağ’ın kahramanlık hikayeleri ekrana gelecek.

J.R.R. Tolkien‘ın yaratıcılığında izlediğimiz The Lord of the Rings ve The Hobbit filmlerindeki olaylardan binlerce yıl önce geçecek olan dizi, izleyicileri büyük güçlerin kurulduğu, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıldığı, beklenmedik kahramanların ortaya çıktığı bir çağa götürecek.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Tanıtım Videosu

“Üç yüzük göğün altında yaşayan Elflere, yedisi taştan saraylarında yaşayan Cüce Hükümdarlar’a, dokuz yüzük Ölümlü İnsanlar’a, ölecekler ne yazık, bir yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.