YouTube 1080p Premium özelliği sunacak

YouTube 1080p Premium

YouTube 1080p Premium özelliği sunacak

ABONE OL 

YouTube, mobil kullanıcıların video izleme deneyimini arttırmak için 1080p Premium isimli yeni bir görüntü kalitesi sunacağı ortaya çıktı.

YouTube 1080p Premium Özelliği Geliyor

Geçtiğimiz günlerde CEO değişikliği yaşanan YouTube’da kullanıcı deneyimini arttırmak için çalışmalar sürüyor. Bir Reddit kullanıcısının dikkatiyle ortaya çıkan ‘1080p Premium‘ isimli video kalite seçeneği, mobil deneyimi arttırmak amacıyla kullanılmaya başlandı.

Beta sürecinde olduğu düşünülen bu özelliğin, normal 1080p görüntü kalite seçeneğinden farklı olarak yüksek bit hızına sahip olması bekleniyor.

YouTube 1080p Premium özelliğinin yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

YouTube CEO’su Susan Wojcicki İstifa Ettiğini Açıklamıştı

YouTube’un günümüzdeki haline gelmesinde büyük katkısı bulunan Susan Wojcicki, 25 yıldır çalıştığı Alphabet şirketinden istifa ettiğini duyurmuştu. Yayınladığı bir yazı ile kariyerini anlatan ve ekip arkadaşlarına teşekkür eden Wojcicki, cümlelerini şu şekilde tamamlamıştı:

Larry ve Sergey’e beni gerçekten hayatımın macerası olan bu maceraya davet ettikleri için teşekkür etmek istiyorum. Her zaman dünyayı daha iyiye doğru değiştirebilecek bir misyona sahip bir şirkette çalışmayı hayal etmişimdir. Siz ve vizyonunuz sayesinde o hayali yaşama şansım oldu. Bunun bir parçası olmak mutlak bir ayrıcalıktı ve bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir