Yeni Türk Netflix filmi ‘Mücadele Çıkmazı’ hakkında tüm detaylar

Yeni Türk Netflix filmi 'Mücadele Çıkmazı' hakkında tüm detaylar

Yeni Türk Netflix filmi ‘Mücadele Çıkmazı’ hakkında tüm detaylar

ABONE OL 

Çağatay Ulusoy‘un başrolünde yer aldığı Mücadele Çıkmazı filminin oyuncuları, konusu ve yayın tarihi ortaya çıktı. 2021 yılında yayında olması planlanan filmin yapım ekibi, konusu ve oyuncu kadrosu bizlere kaliteli bir projenin geleceği izlenimini oluşturuyor.

Mücadele Çıkmazı Filminin Detayları

Filmde Çağatay Ulusoy dışında usta tiyatrocu Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Ersin Arıcı ve filmin baş kahramanı Mehmet karakterinin oğlu olarak 9 yaşındaki Emir Ali Doğrul oynayacak.

Filmin yönetmeni Ayla, Müslüm ve Türk İşi Dondurma filmlerinden tanıdığımız Can Ulkay, senaryo bölümünde ise Behzat Ç dizisinden tanıdığımız Ercan Mehmet Erdem’i görüyoruz.

Filmin konusu ise “Hepimizin her gün gördüğü, ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat edip de farkedemediği kağıt toplayan gençlerin hikayesini anlatan Mücadele Çıkmazı, gerçek hayattan izler taşıyan senaryosuyla izleyiciye bilmediği dünyaların ve yeni hayatların kapısını açacak.” olarak açıklandı.

Filmin türünün aşk, aksiyon ve dram olması beklenirken, 2020 yılının Ağustos ayında çalışmalarına başlanan filmin 2021 Mart döneminde yayınlanması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir