Yeni RedmiBook 14 gücüyle göz kamaştırıyor

 Yeni RedmiBook 14 gücüyle göz kamaştırıyor

Yeni RedmiBook 14 gücüyle göz kamaştırıyor. Redmi, Redmi K30 Pro serisini piyasaya sürmeye hazırlanırken, şirketin piyasaya sürülmeye hazır başka ürünlerinin de olduğunu biliyoruz. 

Şimdilik, şirketin bir Akıllı TV yayınlayacağına dair resmi bilgilere ulaştık. Buna ek olarak, resmi olmayan bilgiler Redmi’nin RedmiBook 14 Ryzen Edition dizüstü bilgisayarını da tanıtacağını iddia ediyor.

Raporlara göre, yeni RedmiBook 14 Ryzen Edition 16GB bellek ve 512GB SSD ile piyasaya girecek. Şu an itibariyle, işlemci modeli bilinmiyor ancak en son 7nm Ryzen 4000 serisi APU’yu kullanabileceği yönünde spekülasyonlar var.

Yeni RedmiBook 14 gücüyle göz kamaştırıyor

APU işlemci demişken APU işlemcinin ne olduğunu da açıklayalım. APU işlemciler çok güçlü işlemciler olduğundan kendi başlarına hem işlemci hemde ekran kartı görevi görür. Bu işlemciler uzun ömürlü olup çoğu ekran kartına uyumuyla göze çarpar.

Geçen yılın Ekim ayında Xiaomi, RedmiBook 14 Ryzen Edition’ı piyasaya sürdü. 2019 sürümü, AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerin “tam sürümü” ile birlikte geliyor. Ayrıca isteğe bağlı Ryzen 5 3500U ve Ryzen 7 3700U işlemcilere sahip bilgisayarlar oluşturabilirsiniz. 

Şirkete göre, genel performans% 10 arttı. Görünüm açısından RedmiBook 14 Ryzen Edition, ay ışığı gümüşü ve yıldız kumu grisi olmak üzere iki renkte mevcuttur. Dizüstü bilgisayar 1.5 kg ağırlığında ve% 81.2 ekran oranına sahip 14 inçlik dar kenarlıklı FHD ekran kullanıyor.

Bu sene gelecek model 2019’a göre daha iyi olacak. Uzmanlara göre ise Ryzen 4000 APU serisi işlemci 16GB bellek ve 512GB SSD bilgisayarın gücü size hissettirecek.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2000 TL altı en iyi 5 NFC özelliğine sahip akıllı telefon

Samsung Galaxy A41 tanıtıldı! İşte özellikleri

Android Go 100 milyon kullanıcıya ulaştı

kaynak

Burak Karateke

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir