Yeni iPhone SE hakkında sızıntılar ortaya çıktı

Yeni iPhone SE

Yeni iPhone SE hakkında sızıntılar ortaya çıktı

ABONE OL 

iPhone modelleri arasında ara model olarak nitelendirilen SE modellerine bir yenisinin 2022 yılında karşımıza çıkacağı iddia edildi. Tasarım anlamında ve bağlantı donanımı hakkındaki sızıntılara göz atacağız.

Yeni iPhone SE Geliyor

İddialara göre Apple, 2022 yılında yeni iPhone SE modelini duyuracak. Yeni iPhone SE modelinin iPhone SE 2020 modelindeki gibi iPhone 8 tasarıma sahip olması bekleniyor. 4.7 inç LCD ekran tasarımını sürdürmek isteyen Apple, 5G desteğini de sağlayacak. Bu sayede ara model isteyen ve fiyat performans isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif oluşturacak.

Daha önce de iPhone SE modelinin yeni versiyonu hakkında sızıntılar karşımıza çıkmıştı. Ancak son sızıntıya göre Apple, 2022 yılında bu modelini duyuracak.

iPhone SE 3
Yeni iPhone SE hakkında sızıntılar ortaya çıktı

iPhone 14 2 TB Depolama Kapasitesine Sahip Olacak!

iPhone 14 hakkında yeni bir iddia atıldı. Bu iddiaya göre iPhone 14 serisindeki Pro ve Pro Max modellerinin en yüksek depolama kapasitesi seçeneği 2 TB olacak. iPhone 13 serisi ile birlikte 1 TB depolama kapasitesi seçeneği sunan Apple’ın bu kapasitede artış yapması bekleniyor.

Daha önce de iPhone 14 serisi hakkında bir iddia ortaya atılmış ve mini modelinin yerine Max isimli bir model duyurulacağı belirtilmişti. Bu bilgilerin doğruluğu ise şimdilik düşük bir ihtimal görünüyor. Ancak 2022 yılının eylül ayına doğru daha doğru sızıntıların gelmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir