Yeni Call of Duty oyununun logosu ve bazı detayları sızdırıldı

Yeni Call of Duty oyununun logosu ve bazı detayları sızdırıldı

Yeni Call of Duty oyununun logosu ve bazı detayları sızdırıldı

ABONE OL 

Dünyanın en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Call of Duty oyununun 2020’de çıkacak olan versiyonunun logosu ve bazı detayları sızdırıldı.

Uzun zamandır yeni oyunlarını Mayıs ayından önce duyuran Activision küresel bir salgın olarak ilan edilen Korona virüsü nedeniyle bu sene çıkacak oyunu ertelemek zorunda kalmıştı. Yeni oyun hakkında bu süreç içerisinde bazı bilgiler öğrenilmişti.

Özellikle soğuk savaş dönemini anlatacak olmasıyla ilgili ortaya atılan iddia gün geçtikçe ciddileşmişti ve bu konuda hiçbir ters açıklama gelmemişti. Şimdi ise bir veri madencisi tarafından PSN’de bulunan dosyalar ile oyunun logosu ve bazı bilgileri paylaşıldı.

Yeni Call of Duty Oyununun Logosu ve Bazı Detayları

Yeni oyunun sızdırılan logosuna göre yeni oyun, Black Ops serisinin devamı olacak.

Resim

Veri madencisi James Kiwami’nin yayınladığı raporda oyunun 1976‘da geçtiği belirtiliyor ve bu tarih yeni oyunun soğuk savaşı anlatma ihtimalini güçlendiriyor.

Ayrıca logonun arka planındaki CIA görüntüleri dikkat çekiyor. Raporda “mushroom cloud” adı verilen ve nükleer patlamadan sonra ortaya çıkan mantar şeklinde bir buluttan bahsediliyor. Ayrıca haritada bir fırlatma tesisinin tasarımı da olduğu belirtiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir