Yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk bilgiler geldi

Yeni Assassin's Creed oyunundan ilk bilgiler geldi

Yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk bilgiler geldi

ABONE OL 

Ubisoft’un geliştirdiği ve yayınlayacağı yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk bilgiler paylaşıldı. Yeni oyunun bir ana oyun olmayacağı beklenirken kod adının da Rift olduğu açıklandı.

Yeni Assassin’s Creed Oyunundan İlk Bilgiler Geldi

Assassin’s Creed Valhalla’nın ek paketi olması beklenen Rift kod adlı projenin daha sonra bağımsız bir oyun olmasına karar verilirken oyunun ana karakterinin Valhalla oyunundaki Basim karakteri olacağı ve oyunun Bağdat‘ta geçeceği açıklandı.

2022 yılının sonunda ya da 2023 yılının başında çıkması beklenen oyun açıklanan bilgilere göre daha küçük ve gizlilik odaklı bir yapım olacak.

Yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk bilgiler geldi

Ubisoft, online ve farklı dönemlerde geçecek Assassin’s Creed Infinite isimli büyük bir oyun hazırlıyor ancak Rift ismini verdikleri proje aradaki boşluğu doldurmak ve insanlara sürekli yeni şeyler sunmak amacıyla hazırlanan mini bir yapım olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Ubisoft Tezos Anlaşması Duyuruldu

Dünya üzerinde oyun denildiğinde akıllara gelen birkaç şirketten biri olan Ubisoft, NFT popülerliğinden faydalanmak istiyor. NFT’leri oyunlara entegre etmek isteyen Ubisoft, bu konuda Tezos ile anlaştı. Ubisoft Quartz isimli bir platform kuran şirket bu platform sayesinde kullanıcıların NFT’leri şirket şu şekilde açıklıyor:

Kendi hikayenizi oluşturmanıza yardımcı olan oyun içi öğelerle etkileşime girerken size daha fazla özerklik ve ajans sunmayı amaçlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.