Xiaomi’den bir ilk! Saç uzatma tarağı

Xiaomi'den bir ilk! Saç uzatma tarağı

Xiaomi’den bir ilk! Saç uzatma tarağı

ABONE OL 

Teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefonları kadar akıllandırdığı ürünlerle de konuşulmaya devam ediyor. Akıllı süpürge, maske, taşınabilir fan, duş başlığı, saç kurutma makinesi gibi ürünleriyle ön plana çıkan şirket, şimdi de akıllı saç uzatma tarağıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Xiaomi sac uzatma taragi

Xiaomi’nin yeni ürünü akıllı saç uzatma tarağı

Purely ve Cellight imzalı bir ürün olan akıllı saç tarağı, plastik kılların arasından yaydığı ışınlarla saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor.

650 nm LLLT kırmızı ışık ve 415 nm yeşil ışık kombinasyonuyla saçları uzatma özelliği kazanan ürün, üzerinde bulunan minik düğme ile kırmızı ve yeşil ışıkları yaymaya başlıyor. Bu yolla kafa derisindeki dengesizliklerin ya da saç derisi sorunlarının çözülmesine yarıyor.

Xiaomi saç uzatma tarağı üretti! Oldukça ilginç görünüyor ...

Ürünün tek özelliği saç uzatması değil, bunun yanında saç derisi temizliği, yağ miktarının azaltılması, tıkanmış gözenekleri açılması ve saç dökülmesini azaltması özellikleriyle dikkatleri tamamen üstüne çekiyor.

16-24 hafta içinde sonuç vermeye başlayan ürünün 56 euro’luk bir fiyatı bulunuyor ve Türkiye fiyatının 600-800 TL civarı olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.