Xiaomi taşınabilir akıllı fan üretti

Xiaomi taşınabilir akıllı fan

Xiaomi taşınabilir akıllı fan üretti

ABONE OL 

Xiaomi gün geçmiyor ki yeni bir ürünle karşımıza çıkmasın. Her gün yeni bir ürünle karşımıza çıkan Çinli teknoloji devi bu defa da karşımıza taşınabilir akıllı fan ile çıktı. Klimadan aldığı havaya ilave olarak 10 metre daha ileriye ulaştırdığı iddia edilen Xiaomi akıllı fan’a hep birlikte göz atacağız.

Peki Xiaomi Taşınabilir Akıllı Fan Teknik Özellikleri

Xiaomi MIJIA DC Taşınabilir Fan ismi yeni bir akıllı fan duyurdu. Taşınabilir bir yapıda olan fan havaya 10 metre ileriye ulaştırabiliyor. 120 derece sağa ve sola, 90 derece aşağı yukarı hareket edebilen akıllı fan 40 saatlik kullanımda 1 kWh‘dan daha az elektrik harcıyor.

Enerji tasarrufuna sahip olan akıllı fan dakikada 18 metreküp hava üfleyebiliyor. Akıllı fan 5 farklı hız ayarına sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi MIJIA DC Taşınabilir Fan, MIJIA uygulamasına bağlanabiliyor ve sesli asistan ile kontrol edilebiliyor. Bu sayede uzaktan kontrol etme imkanını kullanıcıya sağlamış oluyor.

Peki Xiaomi Taşınabilir Akıllı Fan’ın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi taşınabilir akıllı fan, 42 dolar (286 TL + vergiler) fiyat etiketiyle 16 Haziran tarihinde Çin‘de satışa sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir