Xiaomi reklam cezası yedi!

Xiaomi reklam cezası

Xiaomi reklam cezası yedi!

ABONE OL 

Xiaomi, kendi ülkesi Çin’de reklam yasağına maruz kaldı. Hazırlanan bir reklam afişinden akıllı telefonun özelliğini yanlış bir şekilde gösteren Xiaomi’ye 3.141 dolar ceza kesildi.

Xiaomi Reklam Cezasına Maruz Kaldı

Xiaomi, Çin’de hazırladığı bir reklam posteri sebebiyle 20 bin yuan (3.141 dolar) para cezasına çarptırıldı. Redmi K30 5G modelinin ekran Samsung Display teknolojisine sahip. Ancak posterde akıllı telefonun AMOLED ekrana sahip olduğu ifade edildi. Posteri hazırlayan grafiker ve editörün ufak bir hatası sebebiyle şirket para cezasına çarptırıldı.

Xiaomi reklam cezası yedi!

Xiaomi 12 Tanıtım Tarihi Açıklanmıştı

Xiaomi 12, 12 Pro ve 12 mini modellerinin oluşturacağı iddia edilen Xiaomi 12 modelinin tanıtım tarihi ortaya çıktı. Ortaya çıkan posterde Xiaomi 12 serisinin 28 Aralık tarihinde karşımıza çıkacağı kesinleşti. Çin merkezli sertifikasyon kurumu 3C’de Xiaomi 12 modelinin hızlı şarj desteği göründü. Bu bilgiye göre Xiaomi 12 serisinin girişim modeli olan Xiaomi 12’nin 67W hızlı şarj desteği netlik kazandı.

Gücünü en yeni işlemci modellerinden olan Snapdragon 8 Gen 1‘den alması beklenen akıllı telefon serisinin mini modelinin özellikleri ortaya çıkmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir