Xiaomi otomobil tasarımı karşımızda! Xiaomi SU7 fiyatı da sızdırıldı

Xiaomi otomobil

Xiaomi otomobil tasarımı karşımızda! Xiaomi SU7 fiyatı da sızdırıldı

ABONE OL 

Geçtiğimiz ay ilk defa tasarım sızıntılarıyla karşımıza çıkan Xiaomi SU7‘nin yeni fotoğrafları sızdırıldı. Xiaomi otomobil tasarımını merak eden birçok kişi bu fotoğraflardan sonra daha büyük bir heyecanla Xiaomi SU7 modelini beklemeye başladı.

Xiaomi Otomobil Tasarımı Yeniden Karşımızda

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, otomobil geliştireceğini açıklamış ve birkaç yıldır üretilecek olan otomobil beklenmeye başlanmıştı. SU7 ismi verilen aracın yeni fotoğrafları sızdırıldı. Bu fotoğraflarla birlikte Xiaomi SU7 modelinin birçok detayı karşımıza çıkmış oldu.

Yalnızca tasarımıyla değil fiyat ve menzil olarak da detaylarıyla merak edilen Xiaomi SU7 fiyatı da sızdırıldı. Bu sızıntılara göre Xiaomi SU7 fiyatı 24.830 euro başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak. Xiaomi otomobilin daha üst paketli versiyonunun ise 39.100 euro fiyatıyla satışa sunulacağı iddia edildi.

Tabii bu fiyatların ülkemizde vergi dilimleriyle birlikte oldukça 2 milyon TL üzerinde bir fiyata tekabül ettiğini de belirtmek gerekiyor. Bir üst paketinin ise 3 milyon TL üzerinde bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir