Xiaomi MIUI 12.5 güncellemesini yayınlayacak!

 Xiaomi MIUI 12.5 güncellemesini yayınlayacak!

Xiaomi herkes tarafından MIUI 13 beklenirken MIUI 12.5 güncellemesi göndereceğini açıkladı. Android 11 tabanlı olacak MIUI 12.5 güncellemesi Mi 11 ve Mi 11 Pro ile birlikte akıllı telefonlara gönderileceğini tahmin ediliyor.

Önce MIUI 12.5 Güncellemesi Gelecek!

Xiaomi akıllı telefonlarında yer alan kullanıcı arayüzü MIUI, kullanıcılara birçok özelleştirme yapma imkanı veriyor. Xiaomi ve Redmi akıllı telefonlarında yer alan MIUI kullanıcı arayüzünün en güncel versiyonu bekleniyor. Xiaomi aldığı karar ile MIUI 13 güncellemesini değil de MIUI 12.5 ara güncellemesini göndermek kararı aldı. Android 11 tabanlı güncelleme Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro‘nun duyurulması ile birlikte karşımıza çıkması bekleniyor.

MIUI 12.5 güncellemesi ile kullanıcılara pek fazla yenilik sunması beklenmeyen Xiaomi‘nin akıllı telefonlarında daha kararlı çalışması için gerekli yazılımsal desteği sunması bekleniyor.

Xiaomi MIUI

MIUI 13 İddiası!

PiunikaWeb raporunda MIUI 13 güncellemesinin 2021 yılının 2. çeyreğine kadar duyurulması bekleniyor. Xiaomi’nin ‘Mi Community‘ platformunda üst yöneticilerinden birinin paylaşımında da MIUI 13 güncellemesi tarihi göründü.

Ancak ortaya çıkan bu bilginin Xiaomi tarafından doğrulanmadığını belirtmek gerekiyor. MIUI 12’nin yakın zamanda ortaya çıkması ve bu güncellemeyi almayan telefonların bulunması sebebiyle MIUI 13’ün bu kadar erken bir tarihte duyurulması beklenmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir