Xiaomi Mi Band 5’in tanıtım tarihi açılandı

Xiaomi Mi Band 5'in tanıtım tarihi açılandı

Xiaomi Mi Band 5’in tanıtım tarihi açılandı

ABONE OL 

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band serisinin son cihazı Mi Band 5’in tanıtım tarihi açıklandı.

Hakkında fiyatına varana kadar birçok sızıntı çıkan Mi Band 5, beklenenden daha erken bir sürede geliyor. Erken olmasının nedeninin sızıntılarla ilgili olduğu düşünülüyor çünkü akıllı bilekliğin neredeyse tüm özellikleri üçüncü şahıslar tarafından sızdırılmıştı.

1,2 inç renkli bir ekrana sahip olacağı açıklanan bilekliğin bir kamera uygulamasına sahip olacağı, SpO2 ölçüm desteğiyle nabız, oksijen gibi sağlık verilerini kolaylıkla ölçüleceği, en önemlisi olarak Amazon Alexa akıllı asistanına sahip olacağı açıklanmıştı. Ancak söylentiler daha sonra akıllı bilekliğin ‘Smart’ modelinin geleceği ve Smart modelinde Amazon Alexa olacağı şeklinde değişmişti.

Smart sürümün geleceği henüz doğrulanmadı ancak söylentileri devam ediyor. Mikrofon ve hoparlör de bulundurulacağı söylenen Smart sürümün varlığının Mi Band 5 tanıtımında açıklanması bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 5’in tanıtım tarihi

28 dolara satılacağı da sızdırılan akıllı bileklik, Xiaomi Mall WeChat üzerinden yapılan resmi açıklamaya göre 11 Haziran tarihinde tanıtılacak. Detaylar için bizi takip edebilirsiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir