Xiaomi Mi Band 5 daha büyük ekran ve manyetik şarj ile nihayet tanıtıldı!

 Xiaomi Mi Band 5 daha büyük ekran ve manyetik şarj ile nihayet tanıtıldı!

Xiaomi’nin popüler akıllı bileklik serisinin yeni üyesi Mi Band 5 daha büyük ekran ve manyetik şarj özellikleri ile sonunda tanıtıldı. Eski modellere göre birçok yükseltme bulunan akıllı bileklik piyasaya iddialı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Band 5, daha büyük ekran ve manyetik şarj yuvasına sahip
Xiaomi Mi Band 5

İlk önemli yükseltme ekranın 0.95 inçten 1.1 inçe yükselmiş olması ve AMOLED ekrana sahip olması oldu. Suya dayanıklı olarak üretilen Mi Band 5, 50 metreye kadar suyun içine girebilir. SpO2 söylentileri boş çıktı ancak yazılım geliştirildi. Akıllı bilekliğin içerisinde spor, egzersiz ve sağlık adına 11 profesyonel mod eklendi.

Kalp durumunu izlemek için bir yazılım geliştirildi ve anormal durumlarda kullanıcının uyarılması mümkün kılındı. Uyku takibi söylentileri doğru çıktı ve uyku verileri çıkarılabilir hale getirildi.

Ödemeler için kullanılabilecek olan NFC sürümü üretildi. Sesli asistan ise Çin’de mevcut ancak küresel sürümde nasıl çalışacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Manyetik bir şarj cihazı geliştirildi ve cihazı şarj etmeniz için bandı bilekten çıkarma zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Mi Band 5 ayrıca 14 günlük pil ömrü garanti ediyor.

Xiaomi Mi Band 5, daha büyük ekran ve manyetik şarj yuvasına sahip
Xiaomi Mi Band 5

Mi Band 5, 18 Haziran’da Çin’de normal sürümü için 189 yuan, NFC destekli sürüm için 229 yuan fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Dolar olarak hesaplanınca 26 dolar ve 30 dolar fiyatlarına denk geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir