Xiaomi Mi Band 5 görücüye çıktı

Xiaomi Mi Band 5 görücüye çıktı

Xiaomi Mi Band 5 görücüye çıktı

ABONE OL 

Bu ay tanıtılacağı düşünülen ancak hala tam olarak tanıtım veya hakkında bilgi verilmeyen Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band 5 görücüye çıktı.

Hakkında sürekli sızıntılar çıkan, neredeyse tüm özellikleri belli olan bileklik için şirketten hala resmi bir açıklama gelmemişti. Ancak bugünkü sızıntı biraz abartı oldu çünkü direkt olarak saatin görüntüsü sızdırıldı.

Sağlık ölçümlerine odaklanacak olan, Alexa ile akıllı asistan kullanılacak olan ve eski modellere göre daha büyük bir ekrana sahip olacak olan bilekliğin çıkan fotoğrafları gösterdi ki, hakkında çıkan tüm sızıntılar doğru. Gelin sızan fotoğraflara hep beraber bakalım.

Xiaomi Mi Band 5 ortaya çıktı
Xiaomi Mi Band 5 ortaya çıktı

Yukarıda gördüğünüz üzere akıllı bilekliğin şarj kablosu oldukça dikkat çekti. Direkt olarak elektrikten şarj alacak olan Mi Band 5, kısa ve direkt bilekliğe takılan bir kablo ile şarj edilecek. Yeni şarj oluş şekli ve kablosu ürünün meraklılarını sevindirdi.

Mi Band 5 fiyatı

Bilekliğin görüntüsü ve neredeyse tüm detayları ortaya çıktı ancak bir o kadar merak edilen konu ise fiyatı oldu. Henüz resmi tanıtım gerçekleşmemiş olsa da bilekliğin görüntülerini sızdıran kaynağa göre 28 dolar fiyata sahip olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir