Xiaomi Mi Band 5 bu yıl içerisinde tanıtılacak

Xiaomi Mi Band 5 bu yıl içerisinde tanıtılacak

ABONE OL 

Xiaomi‘nin akıllı bileklik serisinin beklenen üyesi Mi Band 5 resmi kanallardan yapılan açıklamalara göre bu yıl içerisinde tanıtılacak. Xiaomi ile karşılıklı işbirliği bulunan Huami ile birlikte üretilen akıllı bileklik serisi bu yıl içerisinde kullanıcılarla buluşacak.

Xiaomi Mi Band 5’te Olması Beklenen Özellikler

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik 1.2 inçlik ekran büyüklüğüyle gelecek ve AMOLED ekrana sahip olacak. Mi Band 4’e göre daha büyük bir ekrana sahip olması yüksek bir ihtimal olarak düşünülüyor.

Xiaomi ve Huami işbirliği ile üretilen akıllı bileklik için ortaya birkaç iddia atılmıştı. Bu iddialara göre Xiaomi, Huami’deki hisselerini sattı ve iş ortaklığının bozuldu yönünde söylentiler vardı. Ancak Huami üst düzey yöneticisinin Çin mikroblog web sitesi Weibo üzerinden yapılan açıklamalarla bu iddialar reddedildi. Ayrıca Xiaomi Mi Band 5‘in piyasaya sürüleceği doğrulandı.

Mi Band 4

Huami üst düzey yöneticisi ayrıca Xiaomi‘nin elinde bulundurduğu Huami hisselerinden bir tane bile satmadığını açıkladı.

Xiaomi Mi Band 4 içinde Huami ile işbirliği yapmıştı. Mi Band 4 ise 8 günde 1 milyon adet satış başarısına ulaşmıştı. Yakalanan bu başarı ile işbirliğinin bozulması için herhangi bir sebep bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.