Xiaomi ışıksız başucu lambası üretti!

   Xiaomi ışıksız başucu lambası üretti!

  Xiaomi renk sıcaklığının düşürüldüğü ve mantıken göz yormayan başucu lambası üretti.

  Yeni başucu gece lambası Nanchang Üniversitesi Çin Bilimler Akademisi akademisyen ekibi tarafından geliştirildi. Fosfor içermeyen düşük renk sıcaklığı elde etmek için çekirdek olarak yüksek verimli sarı LED ve kırmızı LED kullanıldı. Dolayısıyla bu teknoloji, mavi ışık filtreleme yöntemini kullanan piyasadaki benzer ürünlerden farklı bir yapıya sahip.

  Başka bir deyişle, Mi Zero Blue Light Başucu Gece Lambası kaynaktan mavi ışık yaymıyor ve gerçek mavi ışıksız emisyon sağlıyor. Ayrıca, insan gözü yapısına zarar vermiyor ve standart lambalar gibi retinayı zorlamıyor. Fototrofik olan çocuklar bile doğrudan ışık kaynağına bakabiliyor ve zarar görmüyorlar. Spektrumdaki uzun dalga boyu bandı ile rahat ve uykuyu iyileştiren yumuşak ve sıcak bir ışıltı yayıyor.

  Xiaomi

  Xiaomi Mi Zero Mavi Işık Başucu Gece Lambası da Mijia akıllı uygulaması ile eşleştirilebiliyor ve belirli müzikleri çalabiliyor, hatta bir alarm görevi görebiliyor. Aynı zamanda ürün XiaoAI ses asistanlarını da destekliyor.

  İşte Xiaomi Işıksız Başucu Lambası Fiyatı!

  Mayıs ayında tasarım ve üretim aşaması başlayan ürün Çin’de 46 dolar (315 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir