Tek şarj ile 30 km gidebilen Xiaomi Scooter 1S tanıtıldı

Tek şarj ile 30 km gidebilen Xiaomi Scooter 1S tanıtıldı

ABONE OL 

Xiaomi akıllı telefon, powerbank, kulaklık, ev araç ve gereçlerinin dışında elektrikli scooter üretiminde de pazarda ciddi bir role sahip. Son olarak tek şarj ile 30 km gidebilen elektrikli scooter üreten Xiaomi’nin bu yeni ürününü inceleyeceğiz.

Xiaomi Scooter 1S Özellikleri

Xiaomi elektrikli scooter 1S, tek şarj ile 30 km yol katedebiliyor. Maksimum 25 km hıza ulaşabilen scooter bir gösterge paneline ve çift frene sahiptir. Ayrıca enerji tasarruf modu (ECO), normal mod (D) ve spor modu (S) olmak üzere 3 farklı moda sahip. Bu modlar arası geçiş çok rahatlıkla yapılabiliyor. Geçiş yapmak için iki kez üst üste geçiş düğmesine basmanız gerekiyor.

Şık gösterge paneli ile kullanıcıya son durumu anı anına görebile imkanı tanıyor.

Xiaomi Scooter 1S

Katlanabilir bir yapıya sahip olan Xiaomi Scooter 1S, 12.5 kilogram ağırlığa sahiptir. Katlanabilir olsa ile yerden tasarruf ve taşıma kolaylığı sağlayan scooter, yazılım güncellemeleri ile kendini geliştirebilecek bir arayüze de sahiptir.

Zhilian Mijia yazılımını destekleyen Xiaomi Scooter 1S, bu yazılım sayesinde amatör bir kullanıcı kılavuzu sunuyor. Ayrıca bu yazılım sayesinde sürüş durumunu kontrol etmekte mümkün oluyor.

Peki Xiaomi Elektrikli Scooter 1S’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi elektrikli Scooter 1S, 283 dolar (1970 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Elektrikli scooter 1S şu an da sadece Çin’de satılmaktadır. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmemektedir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.