Xiaomi Civi serisi tanıtım tarihi açıklandı!

Xiaomi Civi serisi

Xiaomi Civi serisi tanıtım tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Xiaomi yeni bir akıllı telefon serisi daha duyurmaya hazırlanıyor. Civi ismiyle karşımıza çıkacak olan akıllı telefonlar için bir poster yayınlandı. Bu posterde Xiaomi Civi serisi tanıtım tarihi de görünüyor.

İşte Xiaomi Civi Serisi Tanıtım Tarihi!

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, son yıllarda yaşadığı çıkışla birlikte birçok pazarda lider konumunda ve global pazarda ilk üç içerisinde yer alıyor. Bu da gözleri Xiaomi’nin lansmanlarına çevrilmesini sağlıyor. Xiaomi yaptığı son açıklama ile Civi isimli bir akıllı telefon duyuracağının müjdesini verdi.

Xiaomi Civi serisinin göründüğü posterde bu akıllı telefon serisinin 27 Eylül günü Türkiye saati ile 09:00‘da duyurulacağı göründü.

Xiaomi Civi serisi tanıtım tarihi açıklandı!

Depremler Önceden Tespit Edilebilecek

Yakın bir zamanda şirketin üst kademe bir yetkilisi tarafından geliştirilen yeni bir teknoloji sayesinde 4.0 ve daha üstü şiddetlerde yaklaşık 35 depremin Xiaomi tarafından önceden tespit edildiği belirtilmişti. Henüz test aşamasındaki bu teknolojinin patenti alındı ve artık teknoloji resmileşebilecek duruma geldi.

Mobil Cihazların Sismik İzleme Gerçekleştirmesini Sağlayan Yöntem ve Ekipman” başlığı ile yayımlanan patent, sanal sensörler sayesinde sismik dalgaların hareketlerinin izleneceğini sunuyor. Xiaomi, bu teknolojiyi yalnızca sismik dalgaların hareketlerinin izlenmesinde değil, depremlerin ve özellikle büyük depremlerin önceden tahmin edilmesinde kullanılacağını belirtiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir