Xiaomi çamaşır makinesi üretti

Xiaomi çamaşır makinesi

Xiaomi çamaşır makinesi üretti

ABONE OL 

Xiaomi ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Daha önce akıllı duş başlığı, akıllı bulaşık makinesi ve daha nice ev aletinin akıllı versiyonunu üreten Xiaomi, bu defa da akıllı çamaşır makinesiyle karşımıza çıkacak. Xiaomi’nin alt markası MIJIA ismiyle üretilen iki çamaşır makinesinin 25 Mayıs’ta tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Çamaşır Makinesi

Üretilen çamaşır makinesinin tam ismi MIJIA Otomatik Pulsator Çamaşır Makinesi. 5.5 kg kapasitesiyle piyasaya sürülecek olan çamaşır makinesinin 3 kg kapasiteli versiyonuyla birlikte tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Çamaşır Makinesi

Xiaomi geçtiğimiz senelerde de ürettiği çamaşır makinelerine bir yenisi ekledi. 5.5 kg ve 3 kg olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunan portatif çamaşır makinesi oldukça ilgi çekiyor.

3 kg versiyonunun çocuk çamaşırları yıkamak için özellikle tasarlandığı ve yüksek sıcakla sterilizasyon özelliğini bulunduğu biliniyor.

Fiyat olarak henüz bir açıklama yapılmayan çamaşır makinesinin eski versiyonun fiyatı 112 dolar (765 TL + vergiler) fiyat etiketine sahipti. Yeni üretilen çamaşır makinesinin fiyatının 70 ile 84 dolar ( 475 – 575 TL ve vergiler) fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir