Xiaomi alt markası MIIJIA’nın ismi değişti!

Xiaomi alt markası MIIJIA

Xiaomi alt markası MIIJIA’nın ismi değişti!

ABONE OL 

Xiaomi‘nin alt markası MIIJIA önemli bir değişikliğe sahne oldu. Xiaomi’nin ev ürünlerini akıllı olarak yeniden üreten MIIJIA markası isim değişikliğine sahne oldu. MIIJIA artık Xiaomi Smart Life olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Xiaomi alt markası MIIJIA’nın İsmi Değiştirildi

Ürettiği ürünlerle gündeme oturan Xiaomi alt markası MIIJIA artık Xiaomi Smart Life olarak faaliyetlerine devam edecek. İngilizce olarak tercih edilen isim global piyasada daha çok yer edinerek satışları arttırması bekleniyor. Ürettiği ürünlerin çeşitliliğiyle beğenileri toplayan şirket önümüzdeki günlerde yeni ürünlerle de karşımıza çıkması bekleniyor.

Xiaomi MIIJIA Çamaşır Makinesi Üretmişti

Üretilen çamaşır makinesinin tam ismi MIJIA Otomatik Pulsator Çamaşır Makinesi. 5.5 kg kapasitesiyle piyasaya sürülecek olan çamaşır makinesinin 3 kg kapasiteli versiyonuyla birlikte tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi geçtiğimiz senelerde de ürettiği çamaşır makinelerine bir yenisi ekledi. 5.5 kg ve 3 kg olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunan portatif çamaşır makinesi oldukça ilgi çekiyor.

3 kg versiyonunun çocuk çamaşırları yıkamak için özellikle tasarlandığı ve yüksek sıcakla sterilizasyon özelliğini bulunduğu biliniyor.

Fiyat olarak henüz bir açıklama yapılmayan çamaşır makinesinin eski versiyonun fiyatı 112 dolar (765 TL + vergiler) fiyat etiketine sahipti. Yeni üretilen çamaşır makinesinin fiyatının 70 ile 84 dolar ( 475 – 575 TL ve vergiler) fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir