Xiaomi akıllı taşınabilir fan üretti

Xiaomi akıllı taşınabilir fan üretti

ABONE OL 

Xiaomi‘nin ekolojik ürünlerini ürettiği alt markası ZMI yeni bir ürün tanıttı. 2012 yılında kurulan ZMI bugüne kadar kablosuz şarj cihazları, veri kabloları, araç şarj cihazları ve taşınabilir hoparlör olmak üzere birçok ürünle karşımıza çıktı. Şimdi ise akıllı bir fan ile karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Akıllı Taşınabilir Fan: 3350 mAh

Xiaomi ZMI akıllı taşınabilir fan sıcak havalarda serinlemek üzere üretilmiş vantilatör görevi görmesi amacıyla üretilmiş bir ürün olarak kutusundan çıkıyor. Tasarımının sade ve kullanışlı olması ise beğenileri toplamasını sağlıyor. Parçalara ayrılabilen akıllı taşınabilir fan her ortamda kullanabilme imkanı tanıyor.

Xiaomi akıllı taşınabilir fan

3.350 mAh pile sahip olan akıllı fan, elektriğe ihtiyacınız olmadan serinlemenizi sağlar. En başarılı özelliklerinden birisi ise 12 saat şarj etmeden kullanabilme imkanı tanıyor olmasıdır. Mevcut fanın 3 farklı çalışma prensibi vardır. En hızlı kademe ile şarjınız 4.5 saat, ikinci kademe ile 9 saat, son ve en yavaş olan kademe ise 12 saat kullanabilme imkanı sunuyor. USB 2.0 girişi ile şarj edilebilen akıllı taşınabilir fan 5 saat içerisinde tam şarj edilebiliiyor.

Xiaomi ZMI akıllı taşınabilir fan fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 8 dolar (54 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ayrıca 2.600 mAh bataryaya sahip olan versiyonu ile 6 dolar (40 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Xiaomi Son Olarak Akıllı Duş Başlığı Üretmişti

Xiaomi akıllı duş başlığı ile karşımıza çıkıyor. Akıllı duş başlığı üç katmanlı bir karbon filtreye sahip. Karbon filtre yapısı sayesinde sudaki kloru ve mikro partikülleri emiyor. Akıllı duş başlığının filtresi değiştirilebilir bir yapıda ve üç ayda bir değiştirilmesi gerekiyor. Akılı duş başlığı siyah, beyaz ve pembe olmak üzere 3 farklı renk ile karşımıza çıkıyor.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.