Xiaomi akıllı süpürge tanıttı: MIJIA Sweeping Robot G1

Xiaomi akıllı süpürge tanıttı: MIJIA Sweeping Robot G1

ABONE OL 

Xiaomi akıllı ürün aralığı genişletmeye devam ediyor. Akıllı ürün dendiğinde artık akıllara gelen marka olan Xiaomi, uygun fiyatlı temizleme cihazı tanıttı. Ev kullanımı için geliştirilmiş olan temizleme cihazı MIJIA Sweeping Robot G1 yuvarlak bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkıyor.

MIJIA Sweeping Robot G1, süpürme robotudur ve paspaslama yapabilmektedir. 200 ml akıllı hassas su deposuna sahip olan süpürme robotu su israf etmiyor. Akıllı su deposu sayesinde kalan suyu ölçebiliyor.

MIJIA Sweeping Robot G1 bir adet Japon NIDEC motorundan gücünü alıyor. 4 kademeli temizleme teknolojisine sahip olan temizleme robotu, saç tellerini, çelik bilyeleri ve fasulye büyüklüğündeki kirleri temizleyebiliyor.

Akıllı süpürge Robot G1, Xiao AI sesli asistanı da destekliyor. Ayrıca kapı kilit sistemine de entegre edilebilen akıllı süpürge, insanlar evden çıktıkların otomatik olarak çalışmaya başlıyor ve evi süpürüyor. Ayrıca belirlenen görevleri yaptıktan sonra otomatik olarak şarj olmaya başlıyor.

Peki Xiaomi MIJIA Sweeping Robot G1 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

2 farklı versiyonu bulunan akıllı süpürgenin fiyatları ise sırasıyla 127 dolar (885 TL + vergiler) ve 141 dolar (980 TL + vergiler) olarak belirlenmiş. Ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.