Xiaomi 12 tanıtım tarihi yalanlandı

Xiaomi 12 mini özellikleri

Xiaomi 12 tanıtım tarihi yalanlandı

ABONE OL 

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir sızıntıda 9 Aralık tarihinde karşımıza çıkacağı iddia edilen Xiaomi 12 serisinin tanıtım tarihi Xiaomi tarafından yalanlandı.

Xiaomi 12 Tanıtım Tarihi Resmi Ağızdan Yalanlandı

Xiaomi Grubu Halkla İlişkiler Başkanı Wang Hua internette dolaşan bir görüntü sonrasında ortaya çıkan Xiaomi 12 tanıtım tarihini yalanladı. Ortaya çıkan görüntüde 9 Aralık tarihinde Xiaomi 12 serisinin tanıtılacağı yazıyordu. Ancak Wang Hua bu görüntünün gerçek olmadığını açıkladı.

Xiaomi 12 serisi hakkında daha önce 28 Aralık tarihinde duyurulacağı yönünde bir sızıntı çıkmıştı. Ancak bu sızıntı yalanlanmamıştı. Her ne kadar 28 Aralık tarihi reddedilmese de Xiaomi 12 serisinin resmi tanıtım tarihi bilinmiyor.

Xiaomi 12 tanıtım tarihi
Xiaomi 12

Xiaomi 12 mini Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi 12 mini modelinin özellikleri ortaya çıktı. Bu iddialara göre 12 mini modeli 6.28 inç ekranıyla karşımıza çıkacak. Gücünü Snapdragon 870‘den alacağı iddia edilen akıllı telefon arka kısmında dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera yerleşimi yer alacak. 4.200 mAh bataryasıyla kutusunda çıkacağı söylenen akıllı telefonun 67W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor.

8 GB, 12 GB RAM kapasiteleri ve 128 GB, 256 GB depolama kapasiteleri akıllı telefonun farklı versiyonlarını oluşturacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ise henüz net olarak bilinmiyor. Ancak satış fiyatının 564 dolardan başlayacağı iddia edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir