Xiaomi 12 mini özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi 12 mini özellikleri

Xiaomi 12 mini özellikleri sızdırıldı!

ABONE OL 

Xiaomi bilindiği gibi artık akıllı telefonlarına ”Mi” serisinin ismini vermiyor. Tıpkı Apple’da olduğu gibi marka ve model ismi veriliyor. Yakın zamanda Xiaomi 12 mini modelini duyuracak olan Çin merkezli teknoloji şirketinin kullanacağı özellikler sızdırıldı.

Xiaomi 12 mini Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi 12 mini modelinin özellikleri ortaya çıktı. Bu iddialara göre 12 mini modeli 6.28 inç ekranıyla karşımıza çıkacak. Gücünü Snapdragon 870‘den alacağı iddia edilen akıllı telefon arka kısmında dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera yerleşimi yer alacak. 4.200 mAh bataryasıyla kutusunda çıkacağı söylenen akıllı telefonun 67W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor.

8 GB, 12 GB RAM kapasiteleri ve 128 GB, 256 GB depolama kapasiteleri akıllı telefonun farklı versiyonlarını oluşturacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ise henüz net olarak bilinmiyor. Ancak satış fiyatının 564 dolardan başlayacağı iddia edildi.

Xiaomi 12 mini özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi CEO’su Otomobil Açıklaması Yaptı

Xiaomi otomobil üretimi için çalışmalarına devam ediyor. Xiaomi CEO’su Lei Jun, otomobil hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre şirket 2024 yılında otomobilin seri üretimini başlatmayı hedefliyor. Eğer bu hedef gerçekleşmiş olursa Xiaomi artık otomobil sektöründe de resmi olarak faaliyet gösterecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir