Xiaomi 1 dakikanın altında telefonun şarjını %100 yapacak

   Xiaomi 1 dakikanın altında telefonun şarjını %100 yapacak

  Xiaomi 1 dakikanın altında telefonun şarjını %100 yapacak. Çinli üretim devi Xiaomi, oldukça yenilikçi ve son birkaç yıldır iyi ürünler piyasaya sürüyor.

  Akıllı telefonlarda pil segmentinde tutarlı bir gelişme oldu. 3.000 mAh artık iyi bir pil kapasitesi değil. Birçok kullanıcı için iyi bir pil en az 4.000 mAh ve üstü olmalıdır. Aynı şekilde, hızlı şarj kapasitesi ve şarj cihazlarının da kapasitesi yükseliyor. Geçmişte 18W şarj yeterli görünüyordu. Ancak şimdi 65W‘a kadar hızlı şarjı destekleyen akıllı telefonlarımız var.

  Çin mikroblog sitesi Weibo‘da bir kişi video paylaştı. Paylaşılan videoda Mi adı altında bir şarj kafası ve özellikleri yazıyordu.

  Şarj cihazı nispeten büyük ve bu ürünün orijinal olduğundan şüphe duyuyoruz. Şarj cihazındaki etiket bulanık ve bazı gölgeler var. Ekran görüntülerine göre, Xiaomi 120W hızlı şarj cihazı 20V / 6A MAX‘ı destekliyor ayrıca 20V / 5A MAX, 11V / 6A MAX gibi destekleri de var.

  Videodan bir görsel

  Xiaomi 120W Şarj Cihazının Resmi Onayı Şuan İçin Yok

  Bu ürün için resmi bir onay olmamasına rağmen, bu video Xiaomi 120W hızlı şarj cihazı hakkında tek bilgi kaynağı değildir. Yorum bölümünde bu şarj cihazının telefonunun 100W’a kadar gerçek şarjı destekleyeceğini de ima edildi. Yani bu şarj cihazı gerçek ise 100W desteği olarak gelecek ve yaklaşık 17 saniye civarında telefonu %100 yapacak.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir