Xbox Series S fiyatı açıklandı

 Xbox Series S fiyatı açıklandı

Xbox‘ın merakla beklenen Series S cihazı hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Uzun süredir fiyatı ve tasarımı hakkında sızıntıların ardından Microsoft tarafından resmi açıklama geldi.

İşte Xbox Series S Fiyatı!

Xbox Series S fiyatı Xbox resmi Twitter hesabından açıklandı. Aynı tweet ile Xbox Series S tasarımı da ortaya çıktı. Bu tweet’e göre Xbox Series S, 299 dolar (2235 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

İşte Xbox Series S

Xbox Oyunları Artık Daha Az Yer Kaplayacak

GameSpot‘a yapılan açıklamada Xbox Program Yönetimi Direktörü Jason Ronald, yakın zamanda satışa sunulacak olan yeni nesil konsolun, büyük dosya boyutlarını hafifletmeye yardımcı olacak olan özel donanım tabanlı sıkıştırma teknoloji içereceğini açıklamıştı.

Jason Ronald yaptığı açıklamada, “Sıkışmamız oyunların SSD üzerinde mümkün olduğunca az yer kaplamasına olanak sağlarken, tipik olarak çalışma zamanı ile ilişkili tüm CPU ek yüklerini ortadan kaldıracak. Bu varlıkların gerçek boyutunun sıkıştırılmasına yardımcı olmak için genel olarak oyun boyutuna en çok katkıda bulunan doku verileri sıkıştırmak için özel olarak tasarlanmış BCPack‘i içerecek.” demişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir