Windows 11 göründü!

Windows 11

Windows 11 göründü!

ABONE OL 

Microsoft tarafından duyurulması merakla beklenen Windows 11 işletim sisteme ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı. Masaüstü ekran görseli olduğu anlaşılan görüntü Windows 11’e az da olsa fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

İşte Windows 11

Geçtiğimiz günlerde Windows 10 işletim sisteminin güncellemeleri alacağı son tarih ortaya çıkmıştı. Bu tarihin ortaya çıkmasıyla birlikte Windows 11 heyecanı da kullanıcıları sarmaya başlamıştı. Şimdi de Windows 11’e ait olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı.

Windows 10 Desteği İçin Tarih Verildi

Microsoft, Windows 11‘i yakında duyuracak. Windows 10 kullanıcıları bu gelişmeyi duyduğundan beri Windows 10 desteğinin ne zaman kesileceğini merak ediyordu. Gelen bilgilere göre Microsoft, 2025 yılında Windows 10 desteğini sonlandıracak. Hala aktif bir şekilde güncelleme alan Windows desteği 4 yıl sonra sonlanmış olacak.

2015 yılında Microsoft tarafından piyasaya sürülen Windows 10 kullanıcı sayısı açıklanmıştı. 2020 yılında 300 milyon yeni kullanıcıya ulaşan Windows 10, toplamda 1.3 milyar kullanıcıya ulaştığı açıklanmıştı. Özellikle Korona virüsü pandemisi sebebiyle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışmanın yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayar satışları da artış gösterdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir