Whatsapp’tan yeni özellik! Mesajlara emoji ile tepki verme

Whatsapp'tan yeni özellik! Mesajlara emoji ile tepki verme

Whatsapp’tan yeni özellik! Mesajlara emoji ile tepki verme

ABONE OL 

Whatsapp, beta kullanıcılarına özel şimdilik test aşamasında olan gelen mesajlara Instagram’dan hakim olduğumuz emoji ile tepki verme özelliği getirmeye hazırlanıyor.

Whatsapp’tan Mesajlara Emoji İle Tepki Verme Özelliği

Whatsapp’tan Mesajlara Emoji İle Tepki Verme Özelliği

Yine WABetaInfo tarafından ortaya çıkan bu özellik sayesinde Instagram’da olduğu gibi gelen mesaja basılı tutarak emoji ile tepki verilebilecek. Gelen emojiler arasında beğeni, kalp, kahkaha, şaşırma, üzgün ve teşekkür ifadeleri bulunuyor. Wp beta for Android 2.22.8.3 kullanıcılarına sunulan özelliğin yakın zamanda tüm uygulamanın tüm kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

WhatsApp Anket Özelliği Duyuruldu

WABetaInfo raporuna göre popüler mesajlaşma platformu bir grup sohbetine göndermek üzere anket soruları sorulmasına izin verecek. Özelliğin mesajlaşma platformundan çok zaman önce rakibi Telegram tarafından platforma entegre edildiğini ve sıklıkla kullanıldığını belirtmemiz gerekiyor.

Yayınlanan raporda iOS‘ta ‘Anket Oluştur‘ özelliğinin gösterildiği bir ekran görüntüsü paylaşıldı. Soru yazma kısmında bizleri “Sizin anket sorunuz nedir?” gibi bir soru karşılıyor ve soruyu yazdıktan sonra sağ üstten ‘Yarat‘ diyoruz ve muhtemelen ardından seçenekleri ekleyip anketi sohbet gruplarında yayınlayabiliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir