WhatsApp’tan silinen mesajlar geri gelecek!

WhatsApp'tan silinen mesajlar geri gelecek!

WhatsApp’tan silinen mesajlar geri gelecek!

ABONE OL 

WABetaInfo, WhatsApp’ın yeni özelliklerini paylaşmaya devam ediyor, platformda herkesten sildiğimiz mesajları geri getirmek için bir özelliğin test edildiği ortaya çıktı.

WhatsApp’tan Silinen Mesajlar Geri Gelecek

WhatsApp Android uygulamasında 2.22.18.13 sürümünde az sayıda kullanıcı tarafından test edilen yeni özellik önümüzdeki hafta daha çok kişiye ulaşacak. Yeni özelliğin çalışma sistemi ise şöyle: Gönderdiğimiz mesajı Herkesten Sil dedikten sonra karşımıza bir Geri Al butonu çıkacak ve bu sayede sildiğimiz bir mesajı geri alabileceğiz.

Silinen mesajlar geri gelecek!

Yukarıda gördüğünüz UNDO seçeneği sayesinde herkesten silinen mesajları geri alabiliyoruz ancak bunu mesajı sildikten sonra ne kadar süreyle yapacağımız belli değil.

WhatsApp’ta Durumlar Artık Sohbet Ekranında!

WABetaInfo, şirketin üzerinde çalıştığı yeni özelliği yeniden ortaya çıkardı. Meta şirketi Instagram’da yer alan bir özelliği mesajlaşma platformuna da entegre etmeye hazırlanıyor. Test aşamasında olan özelliğe göre artık sohbet listemizde olan biri durum attığı zaman durumu görmek için durumlara girmemize gerek kalmayacak. Sohbet ekranında aynen Instagram’daki gibi kişinin profil fotoğrafının etrafında bir çember yer alıyor ve çembere tıkladığımızda kişinin hikayelerini görebiliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir