WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalışıyor!

WhatsApp yeni özellikler

WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalışıyor!

ABONE OL 

WhatsApp, gizlilik politikası onayı sebebiyle tepkilerin odağı olsa da ve kullanıcı kaybı yaşasa da çevrim içi mesajlaşma uygulamaları arasında liderliğini koruyor. Liderlik koltuğunu bırakma niyeti olmayan WhatsApp yeni özellikler üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

WhatsApp Yeni Özellikler Duyuracak!

WABetaInfo tarafından yapılan sızıntılara göre WhatsApp yakın zamanda çoklu cihaz desteği sunacak. Bu sayede kullanıcılar birden fazla cihazda da aynı WhatsApp hesabını kullanabilecek. Kullanıcılara sunulması muhtemel bir diğer özellik ise kaybolan mesajlar. Bu özellik sayesinde kullanıcılar diledikleri bir zaman ayarı yapacak ve seçilen zaman seçeneği süresinin ardından mesajlar silinecek.

Örneğin ”Bir hafta” seçeneğinin seçilmesi durumunda mesajlar bir haftanın zaman diliminin ardından silinecek. Sunulması muhtemel bir diğer özellik ise Instagram mesajlarında yer alan ”bir kez görme” özelliği olacak. Bu özellik sayesinde görsel paylaşan WhatsApp kullanıcısının paylaştığı görsel, başka bir kullanıcı tarafından yalnızca bir kere görünebilecek.

Bu özelliklerin sunulacağı tarih hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor ancak yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalışıyor!

WhatsApp Yeni Özellik: Dosya Boyutu Büyük Fotoğraf ve Videoları Ön İzleme Yapabilme

WhatsApp büyük boyuttaki fotoğraf ve videoların kullanıcılar tarafından ön izleme yapılmasına izin veriyor. İlk olarak iOS kullanıcılarına sunulan olan özellik 2.2.71 sürümüyle yayınlandı. WhatsApp resmi Twitter hesabından paylaşılan özellik, kullanıcıların dosya boyutu büyük olan fotoğraf ve videolara ulaşmak için indirme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu özellikle birlikte kullanıcıların ön izleme gerçekleştirerek fotoğraf ve videoları görebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir