WhatsApp sessize alma modu nihayet kullanıma sunuldu

 WhatsApp sessize alma modu nihayet kullanıma sunuldu

Merakla beklenen WhatsApp özelliği kullanıcılara sunuldu. WhatsApp popülerleşirken birçok kullanıcının olmadığı için şikayet ettiği özellik 10 yılın ardından kullanıcılara sunuldu.

WhatsApp Sessize Alma Modu Nihayet Geldi

WhatsApp sessize alma modu nihayet kullanıcılara sunuldu. 10 yıldır faaliyet gösteren WhatsApp’in kullanıcılarına sunduğu bu özellik sayesinde kullanıcılar, diledikleri grup sohbet görüşmesini sonsuza kadar sessize alabilecek.

Kullanıcılara tam olarak 8 saat, 1 hafta ve sonsuza dek seçeneklerini sunacak olan WhatsApp, kısa sürede bu özelliği güncellemeler yoluyla tüm kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Son Test Aşamasında

WaBetaInfo raporuna göre WhatsApp, birçok kullanıcısı içi fazlasıyla faydalı olacak bir özelliğin son aşamasında. Şirket geliştiricileri, platform için tek bir WhatsApp hesabını çalıştırılabilen 4 farklı cihaza kadar destek özelliği üzerinde çalışıyor. WhatsApp’ı iş için kullanan ya da birden fazla akıllı telefon ve bilgisayar kullananlar için nimet niteliğinde olan bu özellik oldukça faydalı olabilir.

Bildiğimiz üzere şu an WhatsApp, 2 farklı ekranda açılıyor. Biri akıllı telefonumuz, diğeri ise WhatsApp Web üzerinden bilgisayarımız. Şöyle bir sorun var ki akıllı telefonumuzun internet bağlantısı kesildiği zaman ya da kapandığı zaman WhatsApp’a ulaşmamıza imkan yok.

Yeni özellik ile bu olumsuzluk ortadan kalkıyor ve WhatsApp profilimizi 4 farklı cihazdan açabiliyoruz ve biri kapansa bile diğer cihazlardan işlemimize devam edebiliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir