WhatsApp sesli mesajları güncelledi!

WhatsApp sesli mesajları güncelledi!

WhatsApp sesli mesajları güncelledi!

ABONE OL 

WhatsApp, bugün kullanıcılarına yolladığı hikaye ile yeni bir güncelleme yaptığını duyurdu, yeni güncelleme ile WhatsApp sesli mesajları güncelledi.

WhatsApp Sesli Mesajları Güncelledi!

Sesli mesaj özelliğine gelen yeni özellikler WhatsApp tarafından şöyle açıklandı:

  • Sohbet Dışı Oynatma: Çoklu görevleri yerine getirebilmeniz veya diğer mesajları okuyup yanıtlayabilmeniz için sohbet dışında bir sesli mesaj dinleyin.
  • Kaydı Duraklat/Kayda Devam Et: Sesli mesaj kaydederken, kesintiye uğradığınızda veya düşüncelerinizi toplamanız gerektiğinde, artık kaydı duraklatabilir ve hazır olduğunuzda devam edebilirsiniz.
  • Dalga Biçimi Görselleştirme: Kaydı takip etmeye yardımcı olmak için sesli mesajda sesin görsel bir temsilini gösterir.
  • Taslak Önizleme: Sesli mesajlarınızı göndermeden önce dinleyin.
  • Oynatmayı Hatırla: Bir sesli mesajı dinlerken duraklatırsanız, sohbete döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • İletilen Mesajlarda Hızlı Oynatma: Hem normal hem de iletilen mesajları daha hızlı dinlemek için sesli mesajları 1,5 kat veya 2 kat hızda oynatın.
WhatsApp Sesli Mesajları Güncelledi

WhatsApp Çoklu Cihazlarda Güvenliği Arttırıyor

Oturum Açma Onayı özelliği sayesinde çoklu cihazlarda yeni biri oturum açmak istediği zaman hesap sahibine kişinin adı, girişim zamanı ve cihaz adı gibi bilgiler içeren bir bildirim gidecek ve bu bildirimde hesap sahibinin giriş için onayı istenecek.

Yeni özellik sayesinde cihazlar arasında geçiş yapan kullanıcılar daha güvenli bir WhatsApp deneyimi yaşayacaklar. WABetaInfo, WhatsApp platformu için sık sık yeni güncellemeleri yayınlayarak bizleri bilgilendiriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir