WhatsApp sesli mesajları göndermeden dinletecek!

WhatsApp sesli mesaj

WhatsApp sesli mesajları göndermeden dinletecek!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, neredeyse her güncellemesi ile yeni özellikler sunuyor. Bu özelliklere yakın zaman arasında bir yenisi daha eklenecek.

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Geliştiriyor

WhatsApp yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Sesli mesaj göndermek isteyen kullanıcılar artık bu sesli mesajı göndermeden dinleyebilecek. WhatsApp resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile özellik duyuruldu. Özelliğin yakında tüm kullanıcılara gönderilmesi bekleniyor.

Her zaman ki gibi ses kaydı için mikrofon logosuna tıklamanız ve sesi kaydettikten sonra yukarı kaydırmanız gerekiyor. Bu sayede ses kaydını dinleyebilecek ve kontrol ettikten sonra gönderebileceksiniz. Eğer ki kaydettiğiniz sesli mesajı silmek istiyorsanız çok kolay bir şekilde silebileceksiniz.

WhatsApp Web Geliştiriliyor

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, masaüstü üzeri sürümü WhatsApp Web için yeni bir özellik duyurdu. Bu özellik sayesinde WhatsApp Web kullanmak isteyen kişiler artık akıllı telefonlarından internet bağlantısı koptuğunda da WhatsApp Web kullanmaya devam edebilecek.

Henüz Beta sürecinde olan bu yeni uygulamayı akıllı telefonlardan aktif hale getirmek gerekiyor. Bu özelliği kullanmak isteyen kişiler WhatsApp Ayarlar Bağlı Cihazlar Çoklu Cihaz Beta Programı adımlarını izleyip Beta programına katılmaları gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.