WhatsApp sesli arama arayüzü değişiyor!

WhatsApp sesli arama

WhatsApp sesli arama arayüzü değişiyor!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliklere ve değişimlere bir yenisini daha eklemek için çalışıyor. Gelen bilgilere göre sesli arama arayüzü çok yakında değişecek.

WhatsApp Sesli Arama Arayüzünde Değişime Gidiyor

Bir dönem gizlilik sözleşmesi sebebiyle oldukça tartışılan ve ciddi miktarlarda kullanıcı kaybeden WhatsApp, yakında sesli arama arayüzünü değiştirecek. Hem Android hem de iOS cihazlarında uygulanacak bu değişime dair bir de görüntü yer alıyor.

Eski – Yeni

WABetaInfo tarafından hazırlanan raporda yer alan görsel yeni arayüzün iOS cihazlarındaki versiyonunu gösteriyor. Rapordaki görsel bir iPhone modeline ait. Ancak güncelleme ile gelecek olan bu özellik yalnızca iOS modellerine gönderilmeyecek. Android kullanıcıları da aynı arayüzü edinecek.

WhatsApp sesli arama arayüzünü değiştirmesinden önce de sesli mesaj için yeni bir özellik duyurmuştu.

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Geliştiriyor

WhatsApp yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Sesli mesaj göndermek isteyen kullanıcılar artık bu sesli mesajı göndermeden dinleyebilecek. WhatsApp resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile özellik duyuruldu. Özelliğin yakında tüm kullanıcılara gönderilmesi bekleniyor.

Her zaman ki gibi ses kaydı için mikrofon logosuna tıklamanız ve sesi kaydettikten sonra yukarı kaydırmanız gerekiyor. Bu sayede ses kaydını dinleyebilecek ve kontrol ettikten sonra gönderebileceksiniz. Eğer ki kaydettiğiniz sesli mesajı silmek istiyorsanız çok kolay bir şekilde silebileceksiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir