WhatsApp mesajlarına emoji ile tepki desteği genişliyor

WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

WhatsApp mesajlarına emoji ile tepki desteği genişliyor

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, diğer birçok platformda olan mesajlara emoji ile tepki verme özelliğini genişletiyor.

WhatsApp Mesajlarına Emoji Tepkilerinin Sayısı Artıyor

WhatsApp resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile birlikte yeni özellik duyuruldu. Kullanıcılarına daha önceden 6 farklı emoji ile tepki verme desteği sunan WhatsApp, bu desteğini genişletiyor ve sayısız emoji desteği sağlıyor.

Birçok kullanıcı tarafından talep edilen bu özellik çok geçmeden WhatsApp tarafından bir güncelleme ile kullanıma sunuldu. Yeni bir özellik olmamakla birlikte var olan bir özelliğin genişletildiğini de bir kez daha belirtmek gerekiyor.

WhatsApp mesajlarına emoji ile tepki desteği genişliyor

WhatsApp, Herkesten Sil Özelliğinin Süresini Uzattı

WhatsApp bir süre önce gönderilen bir mesajı iki taraftan da silmek için herkesten sil özelliğini duyurmuştu ancak bu özelliğin kullanılabilmesi için mesajı 1 saat 8 dakika içerisinde silmemiz gerekiyordu. Yeni güncelleme ile bu süre uzatıldı. Artık bir mesajı 36 saat boyunca iki taraftan da silebiliriz.

Şirket ayrıca yöneticisi olduğumuz gruplarda herhangi bir kişinin mesajını da tüm kullanıcılardan silebilmeyi test ediyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir