WhatsApp grupları geliştirmeye devam ediyor! İşte yeni özellik

WhatsApp grupları geliştirmeye devam ediyor

WhatsApp grupları geliştirmeye devam ediyor! İşte yeni özellik

ABONE OL 

2022 yılı başladığından beri platforma birçok yeni özellik kazandıran ve birçok iyileştirme yapan WhatsApp gruplarla ilgili yeni bir özellik getiriyor.

WhatsApp Grupları Geliştirmeye Devam Ediyor

WhatsApp’da grup aramaları için bazı yeni özellikler: Artık bir aramada belirli kişileri sessize alabilir veya mesaj gönderebilirsiniz (biri kendi sesini kapatmayı unutursa harika!) büyük aramalara katılın.

WhatsApp gruplarında artık belirli kişiler sessize alınabilecek.

Meta şirketine bağlı mesajlaşma platformu WhatsApp’ın patronu Will Cathcart, Twitter üzerinden yukarıdaki gibi yeni özelliği duyurdu. Yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp grup konuşmalarında yalnızca belirlediğimiz kişileri sessize alabileceğiz.

Yeni güncellemede gelen özellikler bunla sınırlı değil. Grup görüşmelerinde mikrofonu açık unutan kişiler uyarılabilecek, toplantı sırasında özel konuşmalar devam edecek ve grup görüşmelerine yeni biri katıldığında kullanıcılara bildirim gidecek.

WhatsApp’ın son zamanlarda yaptığı güncellemelerin birçoğu sesli görüşme deneyimini iyileştirmek adına ve bu konuda daha başarılı bir süreç geçirdiğini net bir şekilde görebiliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir