WhatsApp grup sohbetlerinde yenilik!

WhatsApp grup sohbetlerinde yenilik!

WhatsApp grup sohbetlerinde yenilik!

ABONE OL 

Bu yıl özellikle birkaç yenilik yaparak grup sohbetlerine verdiği önemi gösteren WhatsApp grup sohbetlerine yeni bir özellik getirecek.

WhatsApp Grup Sohbetlerinde Yenilik

Açıklanan yeni özelliğe göre WhatsApp gruplarında artık geçmiş katılımcılar görünecek. Daha önceki özelliklerle birlikte grup sohbetleri yenilenmiş haliyle daha fazla tercih edilir olmuştu. Şirket tarafından açıklanan bilgilere göre artık yer aldığımız grupta son 60 gün içerisindeki tüm katılımcılar liste olarak görünecek.

WABetaInfo tarafından yayınlanan özellik yukarıdaki görselde de göründüğü üzere ayrı bir liste olarak karşımıza çıkacak ve son 60 gün içerisinde gruptan ayrılan geçmiş kullanıcılar görünebilecek.

WhatsApp Sohbet Grupları Geliştirmeye Devam Ediyor

WhatsApp’da grup aramaları için bazı yeni özellikler: Artık bir aramada belirli kişileri sessize alabilir veya mesaj gönderebilirsiniz (biri kendi sesini kapatmayı unutursa harika!) büyük aramalara katılın.

Meta şirketine bağlı mesajlaşma platformu WhatsApp’ın patronu Will Cathcart, Twitter üzerinden yukarıdaki gibi yeni özelliği duyurdu. Yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp grup konuşmalarında yalnızca belirlediğimiz kişileri sessize alabileceğiz.

WhatsApp gruplarında artık belirli kişiler sessize alınabilecek.

Yeni güncellemede gelen özellikler bunla sınırlı değil. Grup görüşmelerinde mikrofonu açık unutan kişiler uyarılabilecek, toplantı sırasında özel konuşmalar devam edecek ve grup görüşmelerine yeni biri katıldığında kullanıcılara bildirim gidecek.

WhatsApp’ın son zamanlarda yaptığı güncellemelerin birçoğu sesli görüşme deneyimini iyileştirmek adına ve bu konuda daha başarılı bir süreç geçirdiğini net bir şekilde görebiliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir