WhatsApp görüntülü mesaj dönemini başlattı!

WhatsApp görüntülü mesaj

WhatsApp görüntülü mesaj dönemini başlattı!

ABONE OL 

WhatsApp sunduğu özelliklere şimdi de görüntülü mesaj gönderme özelliğini de ekledi. Bu özelliğin yakın zamanda bir güncelleme ile kullanıcılara gönderilmesi bekleniyor.

WhatsApp Görüntülü Mesaj Dönemini Başlattı

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, sık sık yeni özellikleri platforma ekliyor ve kullanıcılara sunuyor. Yapılan son açıklama ile görüntülü mesaj gönderme imkanı yakında kullanıcılara sunulacak.

Bilindiği gibi WhatsApp uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yapılabiliyor ve sesli mesaj gönderilebiliyor. Bir süredir sızıntı olarak karşımıza çıkan görüntülü mesaj dönemi de resmen duyuruldu.

Özelliğin yakında gönderilecek olan güncelleme ile hayata geçmesi bekleniyor.

WhatsApp Kanal Özelliği Kullanıma Sunulmuştu

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, Telegram’da bulunan ve sevilerek kullanılan ”Kanal” özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Bir kullanıcı tarafından oluşturulan ve tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi yayın yapma imkanını tanıyan kanal özelliği bir süredir bekleniyordu. Özellik ilk olarak Singapur ve Kolombiya‘da kullanıma sunuldu ve Beta sürecinin sonunda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Ayrıca yine WhatsApp tarafından kullanıcılara HD olarak fotoğraf gönderme desteğini sağlıyor. Hali hazırda kullanıcılar fotoğraf gönderirken fotoğrafların boyutu otomatik olarak küçültülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir