WhatsApp anket özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp anket özelliği

WhatsApp anket özelliğini kullanıma sundu

ABONE OL 

WhatsApp, kullanıcılarına sunduğu özelliklere bir yenisini daha ekledi. Sık sık yeni özellikler geliştiren ve bunu platforma ekleyen WhatsApp, şimdi de anket özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp Anket Özelliği Aktif Edildi

Meta çatısı altında faaliyetlerini sürdüren WhatsApp, anket özelliğini kullanıma sundu. Bu özellikle birlikte her kullanıcı dahil olduğu gruplarda anket özelliğini kullanabilecek. Neredeyse her platformda yer alan anket özelliği bir süredir WhatsApp için de bekleniyordu.

Meta bu konuda çalışmaları hızlandırdı ve son güncelleme ile birlikte WhatsApp anket özelliğini kullanıma sunmuş oldu.

WhatsApp anket özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp Ücretli Abonelik Duyuracak

WhatsApp kullanıcılarına sunduğu İşletme versiyonuna ücretli abonelik dönemi getiriyor. Şimdilik yalnızca WhatsApp’ın Beta kullanıcılarına sunulan bu özellik, İşletme kullanıcıları tarafından istenirse satın alınarak avantajlarından faydalanılacak.

Sunulacak olan ücretli aboneliğin en önemli özelliklerinden birisi de kullanıcılara özel bir sohbet bağlantısı oluşturmak olacak. Ayrıca ücretlik aboneliğe sahip olan kullanıcı, 10 farklı cihazdan oturum açabilecek.

Hali hazırda İşletme kullanıcıları bu özellikleri kullanabiliyor. Ücretli abonelik sahiplerine ufak birkaç özellik de ek olarak sunulacak. Sunulacak bu ücretli aboneliğin fiyatına dair ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir