watchOS 8 tanıtıldı! İşte detayları

watchOS 8

watchOS 8 tanıtıldı! İşte detayları

ABONE OL 

Apple, akıllı saat modellerinin işletim sistemi olan watchOS‘un yeni sürümünü dün WWDC 2021 etkinlikte duyurdu. watchOS 8 modelinin detaylarına hep birlikte göz atacağız.

watchOS 8 Detayları

watchOS 8 güncellemesi ile Apple Watch kullanıcıları iMessage ve Mail uygulamalarında fotoğraf gönderimi yapabilecek. Bu güncelleme sayesinde Apple Watch modelleri Emoji ve GIF desteğine kavuşuyor.

watchOS 8

Fitness uygulamasına da güncelleme ile birlikte Pilates ve Tai Chi desteği sağlandı. Yeni Farkındalık uygulaması ile nefes egzersizlerini kullanıcıların sakinleşmesini sağlamak için bildirim olarak gönderilecek.

Güncellemenin bu yılın sonlarına doğru kararlı bir sürüm ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Spotify, Apple Watch Modellerine Müzik İndirme İmkanı Verecek

Apple Watch modelleri bilindiği gibi akıllı telefonlara entegre edilerek kullanılıyor. Müzik dinlemek isteyen kişilerde akıllı telefonlarından diledikleri şarkıyı açıp dinleyebiliyor ve Apple Watch modelinden istediği şarkıyı açıp dinleyebiliyor. Ancak Apple Watch modellerine müzik indiremiyordu. Spotify şimdi üyelerine bu özelliği sunuyor.

Müzik dinlemek için akıllı telefona olan ihtiyaç bu özellik ile son bulacak. Müzik indirme desteğinin ne zaman sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.