Warner Bros Web3 girişimini duyurdu!

Warner Bros Web3

Warner Bros Web3 girişimini duyurdu!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden olan Warner Bros, Warner Bros NFT isimli Twitter hesabından Web3 girişimini duyurdu ve Web3 deneyimini sunan bir video yayınladı.

Warner Bros Web3 Girişimini Açıkladı

Dünya devi yapım şirketleri Web3 girişimlerine yenilerini ekliyor. Daha önce Disney tarafından NFT konusunda uzman arayışına girildiği için bir ilan yayınlanmıştı. Şimdi de Warner Bros tarafından Web3 deneyimi sunan bir video yayınlandı. Ayrıca Web3 için hazırlanan internet sitesinin de adresini paylaştı.

Warner Bros, Warner Bros NFT isimli bir Twitter hesabı açmış ve bu hesap kısa sürede 12 bin takipçiye ulaşmıştı. Özellikle böyle büyük şirketlerin NFT ve Web3 girişimleri kripto para piyasası adına oldukça önemli olarak kabul ediliyor.

Warner Bros Web3 girişimini duyurdu!

Disney NFT ve Metaverse Uzmanı Danışman İlanı Yayınlamıştı

Disney, özellikle Web 3.0, NFT ve Metaverse alanına yönelik yatırım yapmayı planıyor. NFT ve Metaverse konusunda uzman bir hukuk danışmanı arayan Disney, ilanı da internet sitesinde paylaştı.

Disney’in büyüyen kripto para piyasası ve kripto para ürünlerine yönelik bu ilgisi uzmanlara göre Disney yeni bir ürünle karşımıza çıkacak. İlanda yer alan iş özetinde, kripto para, Blockchain, NFT, Metaverse ve DeFi konularında uzman bir hukuk danışmanı ile çalışılmak isteniyor.

Dünya devi şirketlerin bu alanlara yönelmesi için kripto para piyasası için uzun vadede olumlu gelişmeler olarak kabul ediliyor. Sektörün daha fazla büyümesi ve böylesine büyük aktörlerin de sektöre dahil olmasının beraberinde yeni yatırımcıları da getireceğine inanılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir