Vikings: Valhalla tanıtıldı! İşte fragmanı

Vikings: Valhalla tanıtıldı! İşte fragmanı

Vikings: Valhalla tanıtıldı! İşte fragmanı

ABONE OL 

Netflix platformunda izlediğimiz ve çok sevilen Vikings dizisinin 100 yıl sonrasını anlatacak olan Vikings: Valhalla dizisi tanıtıldı. Resmi fragman Netflix Türkiye YouTube kanalında yayınlandı.

Yeni dizinin yönetici yapımcısı Vikings dizisinin de yapımcılığını üstlenen Michael Hirst olurken yaratıcı ve baş yazarlık koltuğunda Jeb Stuart‘ı görüyoruz. Oyuncu kadrosunda Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes, Caroline Henderson, Pollyanna McIntosh ve Asbjørn Krogh Nissen gibi isimleri göreceğimiz dizide Danimarka Kralı Canute ve İskandinav kaşif Leif Erikson gibi isimleri de göreceğiz.

24 bölümden oluşacağı açıklanan dizi 25 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak.

Vikings: Valhalla Fragmanı

Resmi sitede “İlk dizinin bitiminin 100 yıl sonrasını anlatan ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerin maceralarını ekrana taşıyan yeni bir destan başlıyor.” cümleleriyle tanıtılan yapım için YouTube’daki tanıtımda “Londra Köprüsü yıkılıyor. Vikings: Valhalla, 25 Şubat 2022’de Netflix’te yeni ve kanlı bir kırılma noktasına ulaşıyor.” cümleleri kuruldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir