• 4 Haziran 2020

Vestel Akıllı Saat satışa sunuldu! İşte fiyatı ve özellikleri

 Vestel Akıllı Saat satışa sunuldu! İşte fiyatı ve özellikleri

Ülkemizde ürün genişliği olan ve bir hayli sektörde faaliyet gösteren Vestel, akıllı telefon üretimini de başlamış ve onlarca akıllı telefon modeli üretmişti. Şimdi ise akıllı saat modelini satış sundu. Şimdi bu akıllı saatin özelliklerine göz atalım.

Vestel Akıllı Saat Özellikleri

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren yerli teknoloji şirketi Vestel, VFit ailesine yeni bir ürün ekledi. Akıllı Saat, 8 farklı moda ve kare bir tasarıma sahip. Kalp atışı ölçümü, adım sayar, mesafe ölçümü ve uyku takibi yapabilen Vestel Akıllı Saat, müzik kontrolü de yapma imkanı sağlıyor. Vfit+ uygulaması ile entegre bir şekilde çalışan akıllı saat, egzersiz göstergelerini takip etme ve nefes egzersizlerinin kontrolünü yapma imkanı da tanıyor.

Sosyal medya bildirimlerini de gösteren akıllı saat, fener fonksiyonuna da sahip olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Uzun pil ömrüne sahip olduğu belirtilen akıllı saat su geçirmeme özelliği ile de gözleri dolduruyor. Kalori ölçümü yapabilen akıllı saat, VFit+ uygulamasına verileri anlık olarak aktarıyor.

Peki Vestel Akıllı Saat Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Vestel Akıllı Saat, 299 TL fiyatıyla satışa sunuldu. Fiyatıyla bir hayli

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir